502 730 357 biuro@consus.net.pl

CONSUS

Twoje Biuro Rachunkowe w Rzeszowie
Zapraszamy do biura przy ul. Kolorowej

Nasza oferta

Specjalnością firmy jest kompleksowa obsługa księgowo-płacowa oraz kadrowa firm, jak również inne działania z obszaru finansów tj. sporządzanie biznes planów, analiz finansowych, wniosków kredytowych czy wniosków o dotacje unijne.

  • Oferta Biura skierowana jest do osób prawnych, jak też osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w różnych branżach w zakresie produkcji, usług czy handlu, w tym do firm z wyłącznym udziałem kapitału zagranicznego oraz stowarzyszeń i fundacji prowadzących wyłącznie działalność statutową.
  • Cechą charakterystyczną naszej firmy jest praca z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, które zapewniają pełne bezpieczeństwo, jak również poufność danych oraz dokumentów, które są nam powierzane.
  • Biuro Rachunkowe gwarantuje pomoc mających doświadczenie ekspertów i staranne wykonywanie wszelkich zleconych prac. Na potrzeby Naszych klientów współpracujemy z radcą prawnym oraz biegłym księgowym, z którymi na bieżąco konsultujemy powierzone Nam sprawy.
  • Naszym klientom zapewniamy również kompleksowe dopasowanie propozycji do wymagań i przejrzyste cenowe warunki współpracy.
  • Profesjonalna obsługa księgowo-rachunkowa, jaką świadczy nasze biuro opiera się na poszanowaniu czasu i potrzeb Klienta. Nasze priorytety to terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Powierzone nam rozliczenia księgowe pozwalają zmniejszyć koszty związane z zatrudnieniem pracownika księgowego. Jedyny Państwa koszt to wartość usługi wykonanej przez nasze biuro rachunkowe.
  • Stale monitorujemy potrzeby i oczekiwania naszych partnerów, co pozwala nam na oferowanie cen i usług w zakresie rachunkowości i księgowości dopasowanych do Klienta.

Zgodnie z obowiązującym prawem Biuro Rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Poufność zapewniamy poprzez ograniczenie dostępu do danych Klientów jedynie do wybranych osób z firmy Klienta i pracowników, które go obsługują ze strony Naszego Biura.

Poszukujesz sprawdzonego biura rachunkowego?

Nie zwlekaj

Skontaktuj się z nami